PRANE QENDRES
ÇMIMI: 
750€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

MBRAPA HOTEL TIRANA

Jepet apartament 2+1 për qira në një nga zonat më elitare dhe të kërkuara sic është qendra e Tiranës. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej”, Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, sheshe të gjelbëruara, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një pallat të ri me ashensor dhe administrim shumë të mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe totale te bollshme 110 m2 pozicionohet në katin 8-të, dhe me pamje të mirë të zonës. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me pajisje te mira, me sistem kondicionimi dhe dritaret të pajisura me grila.

Cmimi përfshin dhe parkimin.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
750€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
8
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.