PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT”
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE QENDRES, NË FILLIM TE RRUGES SË “DURRESIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë, shume afer me Sheshin “SKENDERBEJ”, si dhe afer me disa nga institucionet më të larta shteterore, arsimore dhe kulturore, ndërmjet dy arterieve kryesore, Rruges së “Durresit” dhe Rruges se “Kavajes”.

Apartamenti ndodhet në një pallat të vogel rezidencial, shumë të qete, larg nga rrugët kryesore me nje administrim shumë të mire.

Apartament me qira 2+1, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, me ajer te kondicionuar në cdo dhome. Siperfaqja 150 m2, kati i trete, orientimi nga jug-lindja. Është i përbere nga nje dhome ndenje, ngrenie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo me dritare dhe ballkon i madh perreth apartamentit. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Pamje shume e bukur nga ana e Qendres.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.