PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU”
ÇMIMI: 
450€
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS SE BIZNESIT “TURDIU” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vetëm 100 metra nga sheshi “Skënderbej”, dhe me pamje të bukur të qendrës jepet apartament 1+1 me qira. Një ndër zonat më të kërkuara dhe më elitare të kryeqytetit. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, Bulevardin Qendror, Bulevardin Dëshmorët e Kombit etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti ekzistues i sapo rikonstruktuar. Ofron punime shumë cilësore, me kondicioner në dy ambientet dhe dritaret me grila.

Apartament me qira 1 + 1 me siperfaqe 60 m2, në katin e dytë banim me orientimin lindje. Ofron ambient ndenje, kuzhine e vecuar + ngrënie, dhomë gjumi dhe tualet me dritare.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.