PRANE QENDRES, TE 9 KATESHET
ÇMIMI: 
700€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira në një nga zonat më të preferuara të Tiranes, me kërkesë të lartë për banim. Ndodhet fare pranë zones së rinovuar të Pazarit te Ri dhe sheshit kryesor të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej” dhe afer me disa nga institucionet kryesore shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti është i vendosur në një godinë me ashensor dhe me administrim të mirë.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe totale 129 m2, kati 9-të me orientimin shumë të mirë jug-lindje. Organizohet nga ambienti i ndenjës + guzhinë + ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është i mobiluar shum mirë, me sistem kondicionimi dhe gjitha pajisjet e nevojshme.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
129m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
17
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2000
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.