PRANË QENDRËS, TE POSTA QENDRORE
250€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË QENDRËS, TE TREGU ÇAM Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 1+1 me qira me një vendodhje shumë të mirë, fare pranë qendrës, afër Postës Qendrore dhe disa prej rrugëve kryesore sic është “Myslym Shyri” dhe rruga e “Kavajes”. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, shtetëror, arsimor dhe është shumë e njohur për aktivitet tregtar.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarket, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, hapësira për këmbësor dhe bicikleta, shërbime të ndryshme etj.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe 55 m2, pozicionohet ne katin e tretë te një pallati ekzistues të rikonstruktuar. Organizohet nga ambienti i ndenjës+kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe ballkoni. Me orientimin veri.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
55m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.