PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË RADIO-TELEVIZIONIT SHQIPTAR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ndërtesa ku ndodhet apartamenti gjendet pranë qendrës së Tiranës dhe afër institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojerave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Kjo ndërtese është në një pozicion elitar, ka ndertim me cilësi shumë të lartë, siguri 24 oresh, mirëmbajtje shumë e mirë, sistem ruajtje me roje private dhe kamera, dy ashensore dhe shkalle emergjence.

Apartament me qira 2 + 1 me siperfaqe 115 m2, në katin e 4-te, orientim nga jugu. Apartamenti ofron 1 dhomë ndenje të bollshme dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, depo, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti është i mirë organizuar, i pajisur me pajisje dhe mobilje me cilësi të lartë dhe ajer të kondicionuar në cdo dhomë. Ofron pamje shumë të bukur të Tiranës.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
115m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.