PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI
ÇMIMI: 
600€
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane Apartament 2+1 Në Shitje - Adresa: PRANË RING CENTER, ZOGU I ZI Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira fare pranë qendrës, aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël, pranë Sheshit “Rilindja”. Apartamenti ndodhet në një zonë të preferuar pasi ka pranë shumë institucione arsimore, shoqërore, qendra tregtare, kënde lojrash për fëmijë, sheshe pushimi, bare-restorante etj.

Apartamenti është i mirëorganizuar me një strukturë të rregullt dhe hapsira të konsiderueshme për një jetë komode. I mobiluar tërësisht me gjitha pajisjet e nevojshme që i duhen një familjeje. 

Apartament per qira 2+1 me sipërfaqe neto 125 m2 (135 m2 bruto) pozicionohet në katin e 9, me orientimin veri-lindje. Organizohet me sallonin e ndenjës dhe gatimit bashkë, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
135m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.