PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +”
350€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE RRUGES “DON BOSKO”, KOMPLEKSI “VIZION +” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë, pranë zogut të zi, unazen e vogël dhe shumë afër me arterien kryesore hyrëse në Tiranë, rrugen e “Durrësit”, jepet apartament me qira 2+1. Ndodhet afër me disa nga institucionet e larta shtetërore, arsimore-kulturore, shoqërore dhe vetëm 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor dhe me një administrim shumë të mirë.

Apartament 2+1 me qira, sipërfaqja 110 m2, pozicionohet në katin e trete, me orientim shumë të mirë dhe me punime cilësore. Organizohet nga një dhomë ndenjë, kuzhinë + ngrënie bashkë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Është i mobiluar totalisht me pajisje cilësore të reja dhe të papërdorura më parë.

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.