PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI”
ÇMIMI: 
1 200€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGES “MYSLYM SHYRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 per qira, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës dhe disa akseve kryesore rrugore si “Myslym Shyri”, rruga e “Kavajes”, me akses të lehtë për në qendër dhe në unazë, në një nga zonat më të preferuara në Tiranës. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shoqëror, tregtar dhe disa institucione shtetërore e arsimore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Ndertesa ku ndodhet apartamenti ka 2 ashensor, shkallet me ndricim natyral dhe administrim shumë të mirë. Apartamenti ofron punime shumë cilësore, sistem qendror kondicionimi, oxhak me dru në perdorim, mobilim shumë cilësor etj.  

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe totale 180 m2 + 120 m2 verande, kati 12 me orientimin jug-veri-perëndim. Organizohet nga salloni + ambient gatimi pak i vecuar + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda në të cilen ndodhet një gazebo si dhe nje shatervan.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
VERANDË: 
120m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
12
KATET E PRONES: 
12
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.