PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI”
1 200€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 me qira, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me ndertesa të vogla dy-katëshe ose tre-kateshe, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e Kavajes, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj.

Apartament me qira 3+1, pjese e një vile, me siperfaqe 145 m2, dublex, i rikonstruktuar komplet, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor. Është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, njëra me ajrim natyral, korridor, oborr shumë të bukur dhe parkim. Banesa ka ajër të kondicionuar në cdo dhomë, oxhak dhe izolim termik përgjatë gjithë objektit. Dritare dopio xham, grila dhe e shtruar me parket. Orientimi veri dhe jug.

Cmimi është me taksa të përfshira dhe parkim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
145m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PARKING POSHTË GODINE: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.