PRANE SHESHIT "WILLSON"
ÇMIMI: 
500€
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 1+1 me qira, i cili ndodhet në një zone mjaft të kerkuar per apartamente me qira, pasi ka prane disa institucione shteterore, kulturore e shkollore, si dhe prane Parkut të Liqenit dhe zones së Bllokut.

Apartamenti ndodhet në një ndërtese të re cilesore dhe të qetë me ashensor dhe administrim të mirë.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe 70 m2, kati i dytë. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte komplet i mobiluar dhe I pajisur me kondicioner. Dritaret dopio xham dhe grila. 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.