PRANE SHESHIT "WILSON"
700€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHESHIT
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per apartamente me qira pasi ndodhet prane disa institucioneve shteterore, kulturore e shkollore, prane Parkut te Liqenit dhe prane zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore dhe te qete me ashensor dhe administrim te mire.

Apartament me qira 3+1, siperfaqja 130 m2, kati i peste, orientim nga perendimi, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, 2 banja dhe ballkon i madh. Dritare dopio xham dhe grila. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
5
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.