PRANE SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK”
400€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANË SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë mjaft të mirë shume afer me qendren e Tiranës dhe me zonen e rinovuar të Pazarit të Ri si dhe afer me disa nga institucionet më të larta shteterore.

Apartamenti ndodhet në një pallat shumë cilesor, i gjithi me termoizolim, lulishte në brendësi të pallatit, larg nga rruget kryesore, zonë e qete, dy kate parkimi nën tokë, sistem sigurie me kamera dhe administrim shumë i mirë.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i shtatë me ashensor, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, kondicioner në çdo dhomë. Është i përbërë nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo e bollshme, ballkon i madh me pamje shumë të bukur dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kanë dhe grila. Orientimi jug-lindje. Parkim i dedikuar në katin -1.

Cmimi është neto dhe perfshin dhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.