PRANE "SHKOLLES SE BALETIT"
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE SHKOLLES SE BALETIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ndodhet shume prane me unazen e vogel te kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re cilesore dhe te qete.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqja 70 m2, kati i katert, orientim nga veriperendimi, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila. 

Cmimi  perfshin dhe nje vend parkimi

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.