PRANE STADIUMIT "AIR ALBANIA"
ÇMIMI: 
1 000€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut kombëtar të Tiranës dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranës.

Zona ku ndodhet apartamenti ofron vendodhje elitare, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, ndricim natyral, jetesë në komunitet të përzgjedhur, ashensore dhe 2 kate parkim.

Apartamenti është i mirëorganizuar, me fasade xhami, me rifinitura cilësore, me kondicioner dhe me një pamje shumë të mirë. Është totalisht i mobiluar me pajisje shumë cilësore dhe me stil bashkohor.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe të madhe prej 110 m2, i pozicionuar në katin e 2-të me orientim shumë të mirë. Ofron sallon të madh, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti ofron dhe nje parkim ne katin -1.

Apartamenti eshte i disponueshem duke filluar nga data 10 Gusht 2021.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.