PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”
ÇMIMI: 
1 700€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament luksoz 3+1 me qira, me një vendodhje strategjike, pranë stadiumit “Air Albania”, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Vendodhja e apartamentit ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante sherbime etj.

Apartamenti është mjaft i organizuar, me ndriçim natyral gjatë gjithë kohës për arsye të orientimit shumë të mirë lindje-jug. Ka një cilësi shumë të lartë ndërtimi, me lartësi kati, dritaret jane me grila, ambienti i ndenjës dhe dhomat e gjumit të shtruara me parket shumë të mirë, sistem ngrohje-ftohje dhe mobilimi shumë cilësor dhe bashkëkohor.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe totale 150 m2, kati i 2-të me orientimin jug-lindje dhe me pamje shumë të bukur të zones. Organizohet nga salloni i madh, kuzhinë+ngrënie, 3 dhoma gjumi, dhomë garderobë, 3 tualete dhe ballkoni.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.