PRANE STADIUMIT "AIR ALBANIA"
ÇMIMI: 
450€
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: PRANE STADIUMIT
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 1+1 me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mirë, pranë gjelbërimit e ajrit të pastër të Parkut Kombëtar të Tiranës, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare dhe mundësi investimi.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti është me ashensor, me administrim shumë të mirë dhe komunitet të përzgjedhur.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe neto 62 m2 (68 m2 bruto) gjendet në katin e 3-të banim me orientimin jug. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhine + ngrënie bashkë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkoni i cili lidhet me sallonin.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
68m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.