PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI”
1 500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË STADIUMIT “SELMAN STËRMASI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament me qira 2+1, i cili ka një vendodhje shumë të mirë pranë stadiumit “Selman Stermasi”. Ndodhet në një nga zonat me elitare, dhe më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë të qetë dhe komode. Kjo zonë ka akses me unazen e vogël dhe me unazen e madhe, afër me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë më të madh të qytetit.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, përfunduar dy vite me parë me një vizibilitet shumë të lartë, me punime të reja shumë cilësore, ashensore moderne, administrim dhe mirëmbajtje shumë te mirë.

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe të bollshme prej 175 m2 pozicionohet në katin e shtatë, kati i fundit, me orientim jug - perëndim. Është i ri, i mobiluar tërësisht shumë mirë me stil bashkohor dhe me pajisje shumë cilësore. Dhomat janë të shtruara të gjitha me parket dhe i pajisur me sistem ngrohje – ftohje. Është i organizuar nga një sallon i madh, guzhinë në vete, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ofron një pamje shumë të bukur të zonës që e rrethon.

Cmimi përfshin edhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
175m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.