PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER”
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË “TOPTANI SHOPPING CENTER” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në zemër të Tiranës fare pranë Sheshit Skënderbej, përballë Parlamentit jepet apartament 2+1 me qira. Një ndër zonat më të kërkuara, e cila vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, me institucionet shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante sherbime të ndryshme etj.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 110 m2 pozicionohet në katin e dhjetë. Ofron ambient ndenje + gatim + ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkonin i cili ka pamje të bukur të zones. Ofron ndricim natyral falë orientimit jug-perëndim. Është totalisht i mobiluar në cdo detaj.  

Cmimi është neto i padiskutueshem.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.