PRANE "VESA" CENTER
1 800€
< >
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER Tirane
<
Apartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER TiraneApartament 4+1 Me Qira - Adresa: PRANE ‘VESA’ CENTER Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "ABDYL FRASHERI" 

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ashensor, sistem sigurie me kamera, roje 24 ore, ne nje zone elitare, midis zones se Bllokut dhe Parkut te Liqenit dhe afer institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe kendeve te lojerave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Apartament me qira 4+1, me siperfaqe 263 m2, perbehet nga nje ambjent ndenjie i madh, ambjent gatimi, kater dhoma gjumi,  dy banjo me dritare, korridor dhe dy ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka sistem ngrohje-ftohje, shtruar me parket dhe dritare cilesore. Orientimi jug dhe veri, kati i nente, pamje shume e bukur nga te dy anet.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
263m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.