PRANË VILAVE GJERMANE
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira i cila ndodhet në një zonë rezidenciale ku kryesisht janë të ndërtuara vila dhe ndërtesa të ulta dy dhe tre kateshe. Ndodhet 200 metra larg Rrugës së “Elbasanit” dhe parkut te Liqenit, afër me Qytetin “Studenti”. Zona karakterizohet nga qetësia që të ofron jetesa komode mes ajrit të pastër dhe gjelbërimit. Ka pranë rrjet shoqëror – arsimor, shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, qendër sportive, sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, me ashensor, me një administrim shumë të mire.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 100 m2 pozicionohet në katin 3-të, me orientimin jug-perëndim dhe me pamje shumë të bukur të zonës. Organizohet nga dhoma e ndenjës bashkë me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone të cilat ju krijojnë mundësinë të keni fushë-pamje në të gjitha drejtimet. Është i mobiluar komplet me pajisje cilësore dhe pajisur me kondicioner.

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.