REZIDENCA “KODRA E DIELLIT”
800€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti dupleks 2+1 me qira, në një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, jetesë në komunitet, shërbime të ndryshme, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare etj.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, afër me Unazen e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.

Apartamenti dupleks me qira me sip. 130 m2, pozicionohet në katin 2+3-të, me orientimin perëndim – jug dhe me pamje shumë të bukur drejt kodrave të gjelbëruara. Apartamenti me arkitekturë moderne ofron këto ambjente: Kati parë ofron ambjentin e bollshëm të ndenjës + kuzhinën, tualetin dhe ballkonin. Kati i dytë ofron dy dhoma gjumi te shtruara me parket, një tualet dhe ballkonin.

Apartamenti është i mobiluar komplet me pajisje shumë cilësore me stil bashkëkohor dhe me kondicioner në cdo ambjent.

Mundësi parkimi kundrejt nje pagesë të vogël.

Cmimi eshte neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.