REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”
ÇMIMI: 
2 200€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 3+1 me qira te rezidenca “Kodra e Diellit 1”, në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash. Ndodhet shumë afër me Kopshtin Botanik te kryeqytetit, prane gjelberimit, ajrit të paster dhe qetësisë qe ofron zona, një nga vendodhjet më të preferuara për të jetuar në privatësi. Shumë afër me Unazën e madhe, gjë që bën të mundur daljen nga Tirana shumë lehtë.

Vendodhja e prones si dhe vete Rezidenca “Kodra e Diellit”, ofrojne siguri, mirëmbajtje, administrim 24 orë, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, qendra spa & beauty, pishine, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, dhe shumë shërbime të tjera.

Jepet apartament 3+1 me qira me sipërfaqe ndertimi totale 200 m2, pozicionohet ne katin e trete, me orientimin juglindje. Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje me oxhak, kuzhinë me dritare + ngrënie, 3 dhoma gjumi, njera me garderobe, dy tualete te dyja me dritare, verande e madhe me pamje shumë të bukur të Tiranes. Apartamenti ka dhe dy poste parkimi nentoke. Apartamenti ofron punime shumë cilësore, hapësira të mëdha të ambienteve të cilat kanë fasada të mëdha xhami, gjë që lejon driten natyrale gjate gjithe dites, oxhak funksional, ka panel diellor, sistem kondicionimi, parket cilesor etj. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane te cilesise me te mire, gjithashtu mobilimi dhe pajisjet elektroshtepiake jane me markat me prestigjoze.

Cmimi eshte bruto, ku perfshihen dhe 2 poste parkimi dhe pagesat e rezidences.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 200€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
200m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.