RRUGA "3 VELLEZERIT KONDI" PRANË VILAVE GJERMANE
ÇMIMI: 
2 000€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament me qira, i cili ndodhet ne nje zone shume te qete rezidenciale, rrethuar nga bimesia dhe shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Zona ka infrastrukture te rregullt dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode.

Prona ndodhet ne nje godine shume cilesore dhe me komunitet te perzgjedhur.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 180 m2, kati i peste, me orientimin lindje-jug-perendim dhe me pamje shume te bukur te zones. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande shume e madhe. Ka punime shume cilesore, i shtruar me parket cilesor, dritaret dopio xham dhe me grila, me sistem kondicionimi qendror, oxhak, dhe izolim termik pergjate gjithe objektit.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
KATI: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.