Rruga "5 Maji"
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa:
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: Apartament 1+1 Me Qira - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

NE RRUGEN "5 MAJI" KOMPLEKSI "CONCORD"

Apartamenti  ndodhet ne nje zone te qete, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një zone të preferuar të Tiranës. Apartamenti ndodhet mbi kompleksin "concord", me nje game te madhe dyqanesh, baresh, supermarketesh etj.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i trete, orientim nga jugu, i ri, i mobiluar komplet shume mire, ajer I kndicionuar. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Dritare dopio xham dhe grila.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
1+1
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.