RRUGA "ABDYL FRASHERI", SHESHI WILLSON
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një zonë elitare, midis zonës së Bllokut dhe Parkut të Liqenit, afër institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës.

Zona ofron lehtësi të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë prej 12 katesh, me ashensor dhe me administrim shum të mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe totale 107 m2, kati 7. Organizohet nga ambienti i  ndenjës + ambient gatimi + ngrënie bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është komplet i mobiluar. Orientimi jug-lindje dhe me pamje shumë të mirë të zonës.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
107m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.