RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, NË ZONEN E BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament me qira 2+1 i vendosur në zonen me elitare të kryeqytetit dhe shumë afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes dhe afer zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet në një ndërtese të re me ashensor, sistem sigurie me kamera, administrim shume i mire dhe komunitet i zgjedhur.

Apartamenti me qira 2+1 me një siperfaqe mbi 90 metra katror pozicionohet ne katin e shtate. Apartamenti perfshin gatim-ngrenie-ndenje të madh, 2 dhoma gjumi, banjo me dritare dhe ballkon. Eshte i orientuar nga lindja-perendimi.

Eshte komplet i mobiluar me pajisje cilesore, ajer i kondicionuar, dritare cilesore dhe grila. 

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.