RRUGA "ARTAN LENJA", KOMPLEKSI “MAGNET”
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira i cili ka një vendodhje shumë të mirë pranë 21 Dhjetorit. Vetëm 1.2 km nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, shumë cilësore, pjesë e një kompleksi modern, një nga më të mirët në Tiranë. Kompleksi ofron një jetesë shumë të qetë dhe komode për një stil jete të shëndetshme.

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe 110 m2 pozicionohet në katin e tretë me orientim nga jugu. Është i ri, i mobiluar shumë mirë, me ajër të kondicionuar në çdo dhomë. Është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, 2 banja dhe ballkon i madh me pamje shumë të bukur. Me dritare dopio xham dhe grila.

Çmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.