RRUGA "BRIGADA VIII", NË QENDER TË ISH BLLOKUT
ÇMIMI: 
550€
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 1+1 me qira, i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje shumë të mirë në qendër të ish-Bllokut. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Prona gjendet në katin e 2-të të një godine 9 katshe me ashensor. Apartamenti ofron rifinitura të mira, i mobiluar shum mire, me sistem kondicionimi dhe dritare te pajisura me grila.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe totale 68.30 m2, kati i dytë nga toka me orientimin jug-perëndim. Është i organizuar nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni.

Cmimi eshte neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
550€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
68m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.