RRUGA "BRIGADA VIII", NË QENDER TË ISH BLLOKUT
ÇMIMI: 
900€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira, i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, në qendër të ish-Bllokut. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Prona gjendet në një pallat shumë cilësor, me administrim shumë të mirë dhe me pamje të bukur të zonës. Apartamenti ofron rifinitura të mira, i mobiluar shume mire me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jete komode, me sistem kondicionimi etj.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe totale 120 m2, kati i 9-të. Është i organizuar nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, depo, korridor, 2 tualete dhe ballkon.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
900€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
9
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.