RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT
ÇMIMI: 
700€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NË QENDER TË ZONES SË BLLOKUT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartament me qira 2+1 i vendosur në zonen më elitare të kryeqytetit dhe shumë afer Parkut Kombëtar, qendrës së Tiranes dhe në mes zonës se Bllokut.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me dy ashensore, sistem sigurie me kamera, administrim shumë i mire dhe komunitet i zgjedhur.

Apartamenti me qira 2+1 me një siperfaqe mbi 120 m2, kati i shtate. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjës + ambient gatim/ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 banja dhe 2 ballkone. Është i orientuar i gjithi nga jugu.

Ështe komplet i mobiluar me pajisje cilësore, ajër të kondicionuar, dritare cilesore dhe grila. 

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.