RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT
ÇMIMI: 
500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BRIGADA VIII” NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament me qira 2+1 i vendosur ne zonen me elitare te kryeqytetit dhe shume afer Parkut Kombetar, qendres se Tiranes dhe ne mes te zones se Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me ashensor, sistem sigurie me kamera, administrim shumë të mire dhe komunitet i zgjedhur.

Apartamenti me qira 2+1 me një siperfaqe mbi 110 m2, kati i gjashte me orientimin jug-lindje. Apartamenti organizohet nga ambient ndenje te madh + kuzhin + ngrenie, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Eshte komplet i mobiluar me pajisje cilesore, ajer te kondicionuar, dritare cilesore dhe grila. 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
6
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.