RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE
1 700€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, MBRAPA REZIDENCES ITALIANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ndërtesa ku ndodhet apartamenti gjendet pranë qendrës së Tiranes dhe afer institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Kjo ndërtese është në një pozicion elitar, 100 m nga rruga e Elbasanit, ndërtim me cilësi te larte, siguri 24 oresh, mirëmbajtje shume e mire, jetese ne komunitet dhe dy ashensore.

Apartament me qira 3+1, shumë modern, me siperfaqe 185 m2 dhe verande 80 m2, në katin e shtate, orientim lindje-jug-perendim. Apartamenti ofron një dhome ndenjie te bollshme, kuzhine te madhe te vecante, 3 dhoma gjumi, nga të cilat dy me tualet brenda, 3 tualete, të tre me dritare, korridor, lavanderi, verande e madhe me gjelbërim dhe pamje të bukur dhe ballkon që rrethon të gjithë apartamentin.

Apartamenti është i mirë organizuar, i mobiluar komplet me pajisje dhe mobilje me cilesi te larte, sistem ngrohje-ftohje qendror, oxhak funksional, parket druri dhe pamje shumë të bukur të Tiranes.

Cmimi eshte bruto ne te cilin perfshihet dhe nje vend parkimi poshte nderteses.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
185m 2
VERANDË: 
80.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.