RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT
550€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “BUDI”, NË FILLIM TË RRUGES SË ELBASANIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira, ndodhet në një zonë shume të qetë, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e Elbasanit, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj. Dhe vetem 5 minuta larg nga qendra.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, me ashensor, me një administrim shumë të mirë dhe në një zonë me shtresë shoqërore të qetë.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 108 m2, pozicionohet në katin 6-të, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor dhe me pajisje cilësore. Është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, nje tualet, dhe një ballkon. Apartamenti është i shtruar me parket, dhe me dritare te pajisura me grila. Orientimi veri-lindje.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
108m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
6
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.