RRUGA 'DIBRES'
1 500€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'DIBRES' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE QENDRES DHE PAZARIT TE RI

Apartament shume luksoz me qira 3+1, siperfaqja 125 m2, kati i dyte. Apartamenti ka nje ambjent ndenje me njeren faqe teresisht ne vetrate xhami, e cila lidhet me njerin nga ballkonet e apartamentit nepermjet dy dyerve. Dy dhoma me krevat te madh (queen size), njera prej te cilave ka banjo nate brenda si dhe nje ballkon te bollshem. Dhoma e trete eshte me nje krevat 120cm te gjere. Te tjera dhomat kane rafte e dollape te bollshem. Banja e dyte eshte gjithashtu e pajisur me dush, larese rrobash WC, bide etj. Kuzhina tejet cilesore eshte teresisht e pajisur me elektroshtepiake te reja. Plani i punes eshte ne granit dhe raftet ne feniks. Dyshemeja e apartamentit eshte ne parket, banjot jane ne pllake gres porcelanato te cilesise se larte. Muret periferike te apartamentit jane te termoizoluara (fasadat kryesore jane te ventiluara), apartamenti ka performance shume te mire energjitike. Ndriçimi eshte teresisht ne LED. Apartamenti ka sistem ngrohje dhe ftohje te tipit multi-split te markes Mitsubishi. Ambjenti i ndenjies dhe secila nga dhomat jane me ajer te kondicionuar te pavarur. Sistemi Wi-fi eshte funksional, televizori eshte i tipit Smart Q-Led.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese  banimi te cilesise se larte, ambjente te perbashketa te bollshme, te gjelberuara, te ndriçuara e te mirembajtura. Parkimet nentokesore jane te lidhura me ashensor, nje vend parkimi eshte i perfshire ne çmimin e apartamentit, vende shtese parkimi jane te disponueshme kundrejt pageses shtese.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, afër zonës së rinovuar të Pazarit të Ri dhe qendrës së Tiranës, i cili ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne dhe shumë bare, kafene dhe restorante dhe shume institucione shteterore, arsimore, kulturore dhe shendetsore.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
125m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.