RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET
ÇMIMI: 
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “BARRIKADAVE”, TE 9 KATESHET Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira në një nga zonat më të preferuara të Tiranes, me kërkesë të lartë për banim. Ndodhet fare pranë zones së rinovuar të Pazarit te Ri dhe sheshit kryesor të kryeqytetit, Sheshin “Skenderbej” dhe afer me disa nga institucionet kryesore shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti është i vendosur në një godinë me ashensor dhe me administrim të mirë.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe 130 m2, kati 2-të me orientimin shumë të mirë lindje-perëndim. Organizohet nga ambienti i ndenjës + guzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëra prej të cilave është kthyer në lavanderi, por mund të kthehet sërisht në tualet) dhe 2 ballkone.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.