RRUGA E BOGDANEVE, 50 M NGA RRUGA E KAVAJES
1 500€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E BOGDANEVE 50 M NGA RRUGA E KAVAJES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 3+1 me qira, me një vendodhje shumë të mirë, vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës dhe afër me dy akset kryesore siç është rruga Kavajes dhe rruga e Durrësit. Ndodhet në një zonë të preferuar, të qetë dhe ka pranë disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare. Zona njihet për një gamë të gjërë dyqanesh, supermarketesh, bare, restorante, kopshte, cerdhe, sherbime të ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor me ashensor, me administrim shumë mirë dhe me një shtresë shoqërore të qetë familjare.

Apartament me qira 3+1, me një sipërfaqe të bollshme prej 145 m2 pozicionohet në katin 7-të me orientimin perëndim dhe me një pamje shumë të mirë të zonës. Eshtë i mobiluar komplet me pajisje shumë cilësore me stil bashkëkohor dhe me kondicioner në cdo ambient. Apartamenti është i shtruar me parket cilësor dhe dritaret të pajisura me grila. Organizohet nga salloni i madh, guzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe veranda.

Cmimi është bruto ku përfshihet dhe një vend parkimi

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
145m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.