RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE
550€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, PERBALLE AMBASADES AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartament 2+1 me qira, ndodhet në një zonë shume të qetë, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugen e “Elbasanit”, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh si dhe shume afer me parkun e Liqenit dhe me Stadiumin e Ri.

Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor dhe te qete, me ashensor dhe me një administrim shumë të mire.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 110 m2, pozicionohet në katin 8-të, i mobiluar totalisht shumë mirë me pajisje cilësore. Është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe një ballkon. Apartamenti ka ne cdo dhome ajer te kondicionuar dhe dritare dopio xham te pajisura me grila. Orientimi jug-lindje.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.