RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT
ÇMIMI: 
450€
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA E “ELBASANIT”, TE SHKOLLA E BALETIT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira e të qeta të Tiranes, afer me Parkun e Liqenit dhe qendren e Tiranes. Ndodhet ne nje zone e cila ofron siguri 24 ore, sherbime elitare, infrastrukture moderne e shume bare e restorante nga me cilesoret.

Vendodhja ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një godinë 11 katshe, e cila ofron cilësi ndertimi dhe 2 ashensor.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe 70 m2, në katin e 10-të dhe me pamje te bukur te zones. Organizohet nga ambient ndenje+kuzhinë+ngrënie, dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Është komplet i mobiluar, me sistem kondicionimi, lavastovilje etj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
10
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.