RRUGA "ELBASANIT", PARK GATE
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE PARKUT DHE LIQENIT ARTIFICIAL

Pallati ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit te pastër dhe qetesise të Parkut kombetar të Tiranës, afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave per femije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

Pallat i ri me cilësi të larte ndertimi në një nga zonat më të preferuara të Tiranes i cili do te ofroje siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, shërbime edhe mundësi parkimi.

Apartament për qira 2+1 luksoz me sipërfaqe 110 m2 në katin e dytë me orientim jug-lindje, i cili ofron një dhome ndenje të bollshme + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, njera me dritare dhe ballkon. Apartamenti sapo ka perfunduar dhe mobilimi është komplet i ri dhe shume cilesor.   

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.