RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT
450€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranës, jepet apartament 2+1 me qira. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, ashensore dhe mundësi parkimi. Apartamenti është i mirëorganizuar, me ajër të kondicionuar dhe me një pamje shumë të mire.

Apartament për qira 2+1 me siperfaqe 85 m2 i pozicionuar në katin e tretw, me orientim veri-lindje, ofron sallonin + kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkonin. Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
85m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.