RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ELBASANIT”, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranës, jepet apartament 1+1 me qira. Ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, ashensore dhe mundësi parkimi. Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura dhe mobilje cilësore, me ajër të kondicionuar dhe me një pamje shumë të bukur.

Apartament për qira 1+1 me siperfaqe 85 m2 i pozicionouar në katin e tetë, me orientim veri-lindje, ofron një dhomë ndenje te bollshme + kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon me pamje shume te bukur. Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
85m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
8
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.