RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT”
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “FROSINA PLAKU”, PALLATI “EAGLE IN FLIGHT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë 21 Dhjetorit, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lodrave për fëmijë etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë te re shume cilesore, të quajtur “Eagle in Flight” projektuar nga arkitekti shume i njohur Libeskind, në një kompleks modern shumë të qetë i cili ofron një jetesë comode.

Apartament për qira 1+1, me siperfaqe 81 m2, kati i nënte, orientim nga jugu, i ri, i mobiluar komplet me pajisje cilesore, me ajër të kondicionuar. Është i përbërë nga një dhome ndenje dhe kuzhine, dhomë gjumi dhe banjo. Ka pamje shumë të bukur dhe ka lartesi të madhe brenda tij. Dritare dopio xham dhe grila. 

Qiraja është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
81m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.