RRUGA 'HIM KOLLI'
500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI'
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA 'HIM KOLLI'
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE SHKOLLES 'KONFERENCA PEZES'

Apartament me qira 2+1, i mobiluar bukur me pajisje cilesore, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 100 m2 dhe 50 m2 verande, kati i dyte me ashensor, orientim lindjeperndim. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie, ngrenie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, njera me banjo brenda, tualet modern dhe verande e madhe me shume gjelberim. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Pamje shume e bukur.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, larg nga rruget kryesore, mundesi parkimi ne katet nentoke, siguri dhe administrim shume i mire.

Ne nje zone mjaft te mire, shume afer me qendren, si dhe afer me disa nga institucionet me te larta shteterore, arsimore dhe kulturore, ndermjet dy arterieve kryesore, Rruges se 'Myslym Shyri' dhe Rruges se 'Kavajes'.

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
VERANDË: 
50.00m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.