RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT”
300€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KONGRESI MANASTIRIT” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PERBALLE SHKOLLES “ÇAJUPI”

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i dyte, i sapo mobiluar komplet me pajisje cilesore, me ajer te kondicionuar. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhoma gjumi, banjo me dritare, ballkon i madh dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane edhe grila.

Ne nje zone mjaft te mire dhe shume te sigurte, afer me qendren e Tiranes, me disa akse kryesore si dhe afer me disa institucionet te larta shteterore dhe shendetsore.

Apartamenti ndodhet ne nje vile shume cilesore, me hyrje te vecante, i gjithi me termoizolim, larg nga rruget kryesore, zone e qete, mundesi parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Jo
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.