RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK
ÇMIMI: 
600€
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “KOSOVAREVE” PRANË PARKUT OLIMPIK Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti 1+1 për qira është një nga vendodhjet më te preferuara të qytetit pasi ndodhet shumë pranë gjelberimit, ajrit të paster edhe qetesisë së Parkut kombetar te Tiranes dhe Liqenit Artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Zona ofron lehtësi komunikimi me disa nga akset kryesore të qytetit dhe ka pranë shumë shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, kënde lojrash për fëmijë, restorante, bare etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re me ashensor, me administrim shumë të mirë dhe komunitet të zgjedhur.

Apartamenti me qira 1+1 me sipërfaqe 86 m2, kati i 6-te banim me orientim shumë të mire nga ana e jugut. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë gjumi, tualeti dhe dy ballkone. Është i mobiluar komplet, ka sistem kondicionimi në cdo ambient dhe i shtruar me parket cilësor. Pamje shume e bukur e Parkut Olimpik dhe e kodrave te Liqenit.

Mundesi parkimi ne zone me pagese ekstra.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
86m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
6
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.