RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA”
1 000€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “MARKO BOCARI”, AFËR TEATRIT “TURBINA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti dupleks 3+1 për qira, është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranes dhe Liqeni artificial. Ka pranë dhe shumë zona të tjera sic është ish Blloku, Kompleksi Dinamo etj. Në këtë zonë ndodhen një numër i madh institucionesh shteterore, kulturore dhe arsimore si dhe kënde lojrash për fëmijë, një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron sherbime te ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Dupleksi ndodhet në një ndertese të re, me ashensor, administrim shumë i mirë dhe komunitet i zgjedhur.

Apartamenti dupleks 3+1 me qira, me siperfaqe të bollshme 180 m2 + verandë 60 m2, gjendet në katin 9-10, me orientimin jug-lindje-veri. Organizohet nga salloni + ambienti i kuzhinës+ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda. Ështe komplet i mobiluar me pajisje cilësore bashkëkohore dhe sistem kondicionimi ngrohje-ftohje.

Në cmim përfshihet dhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
VERANDË: 
60.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
KATET E PRONES: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.