RRUGA “NAIM FRASHERI”
ÇMIMI: 
600€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NAIM FRASHERI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

PRANË MOZAIKUT TË TIRANËS

Apartamenti për qira 2+1 ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të preferuara, afër me disa institucione arsimore, shoqerore, shtetërore dhe tregtare. Shumë afër me një nga kryqëzimet kryesore të Tiranës, “Zogun e zi” dhe fare pranë me rrugen e “Kavajes” dhe vetëm 5 minuta larg nga Tirana.

Zona ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Apartamenti me qira me siperfaqe 110 m2 pozicionohet në katin 5-të, me orientimin jug, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor dhe me pajisje cilësore. Është i organizuar nga një dhomë ndenje + ambient ngrënie, kuzhinë e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i shtruar me parket, dhe me dritare te pajisura me grila.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
5
KATET E PRONES: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.