RRUGA “NDRE MJEDA”
ÇMIMI: 
600€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “NDRE MJEDA” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

100 M NGA RRUGA E “KAVAJES”

Apartamenti ka një vendodhje shumë të mirë pranë 21 Dhjetorit, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranës, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, këndeve të lodrave për fëmijë etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një pallat cilesor, me ashensor dhe me administrim të mirë. Apartamenti ofron ndricim natyral dhe rifiniturat janë cilësore. Është i mobiluar komplet së fundmi, me ajer të kondicionuar, dritaret me dopio xham dhe grila.

Apartament me qira 3+1, me siperfaqe 125 m2, në katin e dyte, me orientimin lindje-perendim. Është i organizuar nga ambient ndenje + ngrenie, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
125m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.