RRUGA “PJETËR BUDI”
ÇMIMI: 
800€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “PJETËR BUDI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANË AMBASADES SUEDEZE

Apartament 2+1 për qira në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit e cila karakterizohet nga godina dhe vila dy, tre, katër dhe pesë kateshe, pranë gjelberimit, ajrit të paster edhe qetësisë të Parkut Kombetar të Tiranes. Afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

Në këtë zonë do të gjeni vendodhje elitare, cilesi shumë të mirë ndertimi, komunitet të zgjedhur, sherbime të ndryshme si supermarket, bar/kafe, restorante, kopshte, çerdhe etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është një godinë 5-katshe me ashensor, e cila ofron punime shumë të mira, privatësi, qetësi dhe oborr të përbashkët me gjelbërim.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe të bollshme 150 m2, kati i katert, me orientim shumë të mirë. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar dhe me sistem kondicionimi ngrohje-ftohje.

Mundesi parkimi para godines.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.